NON STOP

Odtahová a asistenční služba moravskoslezského kraje

Dříve než nám zavoláte - možná najdete odpověď zde...
Otázka: Můžu vám zavolat opravdu kdykoliv? Non stop?
Pokud máte aktuálně problém na cestě, nebo potřebujete jinak vyřešit ihned nepojízdné auto či dodávku určitě ano! Rádi bychom Vás ale poprosili, aby jste všeobecné dotazy a dotazy jestli Vám zítra převezeme auto, nebo jestli máme čas pozítří směřovali na běžnou pracovní dobu mezi 8:00 - 20:00 hod. Pokud Váš problém s autem počká do druhého dne, prosíme nevolejte nám v nočních hodinách.
Jsme taky jen lidi a i když telefon zvedneme vždy, rádi se vyspíme  a budeme vděční za Vaše pochopení. Za což Vám předem děkujeme.
Otázka: Za kolik Kč jezdíte na kilometr?

Tuto otázku slýcháme často. Bohužel nelze na ní tak jednoduše odpovědět. Ceny odtahu a asistenční pomoci se vždy odvíjejí od více faktorů které potřebujeme znát a určitě se na ně když nám zavoláte vyptáme.
Výslednou cenu ovlivní vždy délka trasy, hodina kdy potřebujete naší pomoc, v jakém rozsahu naší pomoc potřebujete. Ale taky míra poškození Vašeho vozidla či předpoklad času pro vyproštění vozidla, pokud jste třeba havarovali a vozidlo se nachází mimo úroveň pozemní komunikace. Rádi Vám cenu vždy předem sdělíme telefonicky dříve, než se za Vámi rozjedeme, aby jsme si cenu odsouhlasili. Což je dle našeho názoru fér pro obě strany. Zároveň Vám takto dáme jistotu toho, že zaplatíte jen to na čem jsme se telefonicky dohodli.

Otázka: Kdy budu za odtah platit? Mohu zaplatit se splatností?
Všeobecně postupujeme takto. Za odtah zaplatíte po ukončení zásahu (vyproštění), či převezení Vašeho vozidla vždy před složením vozidla na Vámi určené místo. Platby fakturou se splatností neposkytujeme.
Otázka: Jakým způsobem mohu za odtah nebo asistenci zaplatit?
Zaplatit můžete dvěma standardními způsoby. Hotově nebo platební kartou vždy přímo u řidiče.