NON STOP

Odtahová a asistenční služba moravskoslezského kraje

    Víte že ... za naše služby můžete zaplatit také platební kartou?
   
 Odtahy   24/7 
Odtahová služba, Odtahovka Naložíme a odvezeme Vaše porouchané či havarované osobní vozidlo, nebo dodávku do 3,5t. Vyprostíme z míst mimo pozemní komunikaci. 
Kromě osobních a dodávkových vozidel převezeme také lesnické a zemědělské stroje, stavební materiál, přívěsy, karavany, motocykly a zahradní techniku.
 Asistence   24/7 
Asistenční služba non stop Poskytujeme asistenční služby na cestách. Nastartujeme vozidlo v případě vybité autobaterie, dovezeme palivo, opravíme běžný defekt pneu propíchnutím, vyměníme Vám proražené kolo za Vaší rezervu. Jsme přichystání a vybaveni Vám kdykoliv pomoci s běžnými problémy automobilů kde není potřeba zásah autoservisu. V případě potřeby můžeme automobil odvézt do našeho servisu kde můžeme provést náročnější opravu či výměnu pneu kdykoliv mimo pracovní dobu.
 Servis   Po - Pa 9:00 - 17:00 hod.         24/7 v rámci Asistence
Pneuservis autoservis diagnostika Poskytujeme služby auto a pneu servisu, včetně rychloservisu, v běžné pracovní době. Mimo pracovní dobu v rámci asistenčních služeb po tel. domluvě. Tyto služby poskytujeme ve městě Frýdek Místek.
 Likvidace   Po - Pa 8:00 - 19:00 hod.
Ekologická likvidace vozidel

Nabízíme odvoz a předání Vašeho auta k ekologické likvidaci vozidel. A to včetně vyřazení z evidence vozidel na příslušném úřadě. Službu poskytujeme s odvozem zdarma, s finanční odměnou dle aktuální nabídky po tel. domluvě.